• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Черникова Людмила

Прочитано 2040 раз

Вітаємо переможців конкурсу «Весела наука»

Создан: Среда, 29 Апрель 2015 14:04 Последнее изменение Понедельник, 04 Май 2015 09:46
Оцените материал
(0 голосов)
25-26 квітня у місті Одеса відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука».
Запорізькі учнів повернулися з конкурсу з перемогою:
 
Номінація Анімація «Весела Наука»
КЗ «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» ЗОР м.Запоріжжя. Учитель Сурело Кирило Андрійович, учениця Кривошеєва Катерина Романівна – І місце
 
Номінація Графіка «Діти  – за  мир!
Комунальний заклад Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело». Учитель Жук Олександр Анатолійович, ученик Дворніков Владислав Олегович – ІІІ місце
 
Номінація Короткометражний  фільм  «Моє  шкільне життя»
Запорізький  колегіум "Елінт" Запорізької міської ради Запорізької області. Учитель Патрушева Ірина Анатоліївна, ученик Патрушев Єгор Олександрович – ІІ місце
Запорізька загальноосвітня школа №86. Учитель Лавренко Світлана Вікторівна, ученик Лавренко Сергій Андрійович – ІІІ місце
 
 
Враження учасників:
Патрушева І.А., вчитель колегіуму Елінт
У затишних стінах приватного ліцею «Чорноморський» збиралися учасники з різних куточків України.
Першого дня за трьома номінаціями було проведено захист робіт: учасники продемонстрували власні роботи, акцентували увагу на оригінальність ідей, особливості та засоби реалізації проектів, відповідали на питання компетентного журі. У другій половині дня педагогічний колектив ліцею ознайомив присутніх з системою роботи навчального закладу, організував оглядову екскурсію по рідному місту.
Другого дня відбулося урочисте нагородження учасників фестивалю.
Протягом двох днів між учасниками панувала тепла та дружня атмосфера, яка допомогла конкурсантам знайти нових друзів. Організаторами конкурсу було забезпечено 3-х разове харчування іногородніх учасників та проживання у комфортабельному готелі «Одеса».
 
Кривошеєва К., учениця 10-б класу ХННРБЦ:
Я дуже рада, що мала можливість взяти участь у конкурсі. Робота над проектом була для мене не тільки цікавою, але й корисною та пізнавальною. Всі учасники фінального етапу конкурсу гідно захищали свої роботи. Жури було строге але й справедливе. Дуже важливо, що всі конкурсні роботи були відкриті і доступні для перегляду.
Завдяки участі у конкурсі я придбала цінний досвід, познайомилась та спілкувалась з новими людьми і привезла прекрасні враження.
 
Сурело К.А, керівник гуртка ХННРБЦ:
Всеукраїнський конкурс проектів з інформатики «Весела наука» мені сподобався простим та доступним форматом. Завдяки участі у конкурсі діти мали змогу показати свій таланти, перевірити рівень знань та вмінь, зрозуміти, над чим ще потрібно попрацювати, налаштуватися на подальшу роботу і на досягнення своєї мети.
Дорогі школярі! Я хочу запросити вас брати участь у конкурсі "Весела наука"! Пробуйте свої сили! Дерзайте! Хочу побажати майбутнім учасникам конкурсу «Весела наука» нових ідей і натхнення.