• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Тренінги "Використання інтерактивних засобів навчання"

Создан: Понедельник, 14 Январь 2019 09:54
Оцените материал
(0 голосов)
З 03 по 05 січня 2019 року на базі навчальних закладів Долинської сільської ради Запорізького району – Розумівської та Новозапорізької шкіл – було проведено тренінги "Використання інтерактивних засобів навчання" для педагогічних працівників громади.
 
39 учасників ознайомилися з різним спеціалізованим ПЗ для інтерактивних засобів навчання: програмами Labwe, SmartNotebook та Easiteach Next Generation, особливостями їх використання, базовими засадами підготовки уроку з використанням інтерактивних засобів навчання. Також на тренінгах педагоги дізналися про конкурси з використання інтерактивних засобів навчання (обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», конкурсу на "Кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі" від Intboard) та переглянули роботи учасників цих конкурсів.
 
Усі учасники тренінгу продемонстрували колективну зацікавленість у результатах, відповідальність за якість навчання, активну взаємодопомогу під час виконання завдань. Педагогічні працівники проектували, розробляли та вчилися використовувати в навчальному процесі інтерактивні засоби навчання. Кожен учасник розробив по три інтерактивні фліпчарти до уроків засобами трьох програм. Учасники зазначили легкість у засвоєнні програми Labwe та широкі функціональні можливості ПЗ SmartNotebook та Easiteach Next Generation. Тренінги завершилися рефлексією, під час якої учасники проаналізували отриманий досвід та обговорили ряд питань, зокрема, які труднощі були під час тренінгу, що сподобалось на тренінгу та яку програму із запропонованих вони вважають оптимальним засобом для створення інтерактивного контенту. Учителі відзначили складність опанування усім функціоналом програм за короткий проміжок часу, проте поставили за мету самостійне оволодіння продемонстрованими можливостями програм та вдосконалення отриманих навичок під час подальшої професійної діяльності.
 
За підсумками тренінгу учасники дійшли висновку, що використання інтерактивних засобів навчання здатні підвищити пізнавальний інтерес та мотивацію учнів до навчання.
 
За результатами роботи учасники тренінгу отримають сертифікати.
 
Сторінка тренінгу на ЗапоВікі