• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Урочисте закриття ІV етапу олімпіади з інформаційних технологій

Создан: Понедельник, 26 Март 2018 21:38
Оцените материал
(0 голосов)
Урочисте закриття ІV етапу VІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відбулося 23 березня 2018 року у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.
 
Зал був переповнений, в ньому – команди, журі, оргкомітет, гості та спонсори. Присутніх привітала директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, голова оргкомітету олімпіади Озерова Тетяна Ярославівна. Далі розпочалась церемонія нагородження переможців і учасників олімпіади, в якій брали участь: виконуючий обов’язки ректора комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Казачук Анатолій Васильович та спонсори заходу.
 
Спонсорами олімпіади виступили:
- Некомерційна громадська організація «Ноосфера»;
- Запорізька торгово-промислова палата;
- ПриватБанк;
- Приватне Акціонерне Товариство «Мотор Січ»;
- Всеукраїнська Федерація Комп'ютерних Технологій та Спорту;
- Партнер олімпіади - регіональна Мережева академія Cisco;
 
На святі були присутні представники наших спонсорів:
- координатор групи проектів асоціації «Ноосфера» Маргарита Рибіна,
- віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Антонюк Дмитро Анатолійович,
- директор Запорізького філіалу ПриватБанку Віктор Іванович Остапенко;
- президент Всеукраїнської Федерації кіберспорту України Єрмолаєв Артур.
 
Саме сумлінне добросовісне навчання привело до олімпу слави юних інформатиків, які сьогодні отримали нагороди, що заслуговують.
 
Окрім дипломів від Міністерства освіти і науки України учасникам вручили подарунки спонсори:
Лауреати одержали календарі від Приватбанку та книгу «Основи програмування» від Київського національного університету ім.Т.Г. Шевченка. Список лауреатів
- Дипломанти ІІІ ступеня були нагороджені презентаційним набором асоціації «Ноосфера» і футболкою та книгою від Приватбанку. Список дипломантів ІІІ ступеня
- Дипломанти ІІ ступеня отримали флешку від асоціації «Ноосфера» та футболку від Приватбанку. Список дипломантів ІІ ступеня
- Дипломанти І ступеня одержали PowerBank від асоціації «Ноосфера» та футболку від Приватбанку. Список дипломантів І ступеня
- Абсолютні переможці були нагороджені Дипломами І ступеня та геймерською клавіатурою від Всеукраїнської Федерації Кіберспорту, навушниками від Запорізької торгово-промислової палати та книгою від Приватбанку.
 
Спонсори олімпіади відзначили не лише учасників олімпіади, але й всіх членів журі календарями від Приватбанку за чесність, об’єктивність, прозорість та стійкість. А також і наймолодших членів журі, які самі були учасниками олімпійського руху.
 
Список абсолютних переможців
Манько Анну, студентку Національного університету «Львівська політехніка»
Ворону Богдана, студента Національного університету біоресурсів та природокористування України.
Анні Іванівні вручили навушники від Запорізької торгово-промислової палати, а Богдан Петрович отримав рюкзак від асоціації «Ноосфера».
 
Цінними подарунками від асоціації «Ноосфера» було відзначено організаторів Олімпіади - Казачука Анатолія Васильовича (флешкою), Губіну Оксану Олександрівну (цифровим ключем), Озерову Тетяна Ярославівну (PowerBankом).
 
Журі також визначило додаткові номінації:
- Дипломом та книгою від ПриватБанку було нагороджено учня, який єдиний відтворив всі поверхневі діаграми за допомогою математичних формул (Задача Гауді) – Сергійчук Назар Сергійович, Вінницька область.
- За ефективний розв’язок та повноту реалізації авторської ідеї в задачі Moon Tower дипломом та книгою від Приватбанку нагородили учня Грайф Гліб Дмитрович, м. Київ.
- Дипломом та книгою від ПриватБанку нагороджено учня, який застосував креативність та оригінальність мислення при розв’язуванні задачі «Таємничий код» – Козаков Данило Вадимович, Донецька обл.
 
Кожен конкурс має свої добрі традиції і символи. Усім відомо, що хліб – це символ щедрості і багатства, сонце – символ миру і тепла, а серце – любові і вірності. Символом знань і успіху Олімпіади – є перехідний КУБОК, який вже сім років поспіль супроводжує учасників олімпіади і став їх талісманом, що з року в рік переходить від однієї області до іншої. З теплом сердець ЗАПОРІЗЬКОГО краю КУБОК вирушає до Дніпропетровської області.
 
На урочистому закритті прозвучали музичні подарунки від вихованців комунального закладу Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради солісток студії «Арт-Стайл» - Іванченко Катерини, Марія Біладзе та вокального ансамблю «Тоніка».
 
Голова журі олімпіади Кузічев Микола Миколайович висловив вдячність керівництву та працівникам Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР. В свою чергу Тетяна Ярославівна Озерова - директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації висловила вдячність членам журі за високий науковий рівень проведення олімпіади, директору Козацького ліцею Губіній Оксані Олександрівні - за гостинність, турботу і теплий прийом учасників, членам оргкомітету представникам ЗОІППО - за чудову організацію олімпіади з ІТ.
 
Урочисте відкриття і закриття, а також перебіг подій IV етапу VІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій висвітлювався у засобах масової інформації, на Запорізькому освітянському порталі методичного відділу ЗОІППО
 
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории