• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:

Матеріали семінарів з ТМ «Розумники»

Создан: Понедельник, 16 Май 2016 09:30
Оцените материал
(0 голосов)
21 квітня 2016 року на базі ЗОІППО було проведено науково-практичні семінари «Використання цифрових освітніх технологій у навчанні фізики у ЗНЗ» та «Всеукраїнський педагогічний експеримент «Розумники»(SmartKids)».
 
Про проект «SmartKids» дізнавайтеся більше за посиланнями:
- семінар у відеозаписі
- відеофрагменти уроків:
- сайт, присвячений програмним засобам, що використовуються в проекті
 
Варіанти реалізації проекту:
- якщо батьки придбають дітям спеціалізовані нетбуки, які стануть їхньою власністю (365 у.о.), то школа отримує інтерактивний комплекс у подарунок (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук вчителя, принтер, шафа для зберігання і зарядки нетбуків, роутер + монтаж);
- якщо діти будуть працювати по системі домашніх завдань, на своїх пристроях, то потрібно придбати тільки базовий інтерактивний комплекс у клас (1200-1500 грн. з сім'ї).
 
Абонплата за програмне забезпечення у обох випадках складатиме 50 грн. на місяць з учня.
 
За умови наявності у класі будь-якого згаданого обладнання (дошка, комп'ютери, проектор, учнівські пристрої тощо) - необхідність його придбання знімається.
 
За більш детальною інформацією необхідно звертатися за тел. (050)6574443 або  електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до Валентина Рогози - координатора проекту.