• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Черникова Людмила

Прочитано 1418 раз

STEM-фестиваль на Запоріжжі

Создан: Понедельник, 23 Апрель 2018 09:21 Последнее изменение Вторник, 25 Июнь 2019 10:45
Оцените материал
(0 голосов)
21 квітня 2018 року одночасно в кількох містах України відбувся третій Всеукраїнський фестиваль STEM освіти
 
За останні кілька років в Україні стрімко зросла популярність STEM освіти – наукового підходу, який об’єднує в собі чотири дисципліни, а саме: Science – природничі науки; Technology – технології; Engineering – технічну творчість; Mathematics – математику. STEM освіта цікава своїм нетривіальним підходом до вивчення та викладання складних речей простим, доступним та зрозумілим способом. Сьогодні STEM є окремим освітнім напрямком, що поєднує інноваційні технології у вивченні як природничих, так і художніх дисциплін.
 
Цього року STEM-2018 також проходив в Києві, Кропивницькому, Сумах, Чернігові, Миколаєві, Хмельницькому та Одесі.
 
В нашому місті фестиваль проходив в рамках заходів «STEM-весна в освіті Запорізького краю». Організаторами виступила громадська організація «Соціальна справедливість». Активну участь у підготовці і проведенні заходу взяли кафедри дошкільної освіти, теорії і методики виховання, інформатики та інформаційних технологій в освіті, дидактики та методики природничо-математичних дисциплін Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 
На фестивалі були представлені 32 учасника від дошкільників до закладів вищої освіти міста Запоріжжя і області. Цікавими, змістовними, вражаючими були емоції дітей, гостей і відвідувачів від побаченого: всі мали можливість продемонструвати власні винаходи, зібрати робота, покерувати динамічною моделлю, постріляти у віртуальному тирі, похімічити в лабораторії, запустити ракету, виготовити авіамодель, покерувати «розумними» пристроями, зануритися у віртуальну реальність, відвідати майстер-класи та лекторій, сфотографуватися на Луні, виграти приз. І багато чого іншого.
 
Всі учасники отримали сертифікати і масу задоволення від спілкування з однодумцями та зустрічей з друзями.
 
Щира подяка всім за демонстрацію свої креативних наробок, небайдужість та інноваційність.
 
  • Коментарии

  • похожие материалы

  • еще в этой категории

  • еще в этой категории

Вы не имеете прав для размещения коментариев

Опубликовано в STEM-освіта