• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ирина

Сокол Ирина

9 грудня на базі Українського Католицького Університету (м.Львів) відбувся Форум інноваційної освіти. Серед 1500 заявок, конкурсним відбором, було обрано понад 200 освітян України, до числа запрошених увійшла Сокол І.М., доцент, к.п.н. кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті.
 
9 грудня на базі Українського Католицького Університету (м.Львів) відбувся Форум інноваційної освіти. Серед 1500 заявок, конкурсним відбором, було обрано понад 200 освітян України, до числа запрошених увійшла Сокол І.М., доцент, к.п.н. кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті.
 
Організатори заходу: центр інноваційної освіти «Про.Світ»; Львівська міська рада; Простір освітніх ініціатив.
 
В межах заходу були проведені: дискусійна панель, майстер-класи, виставки сучасних ІТ-трендів, виступи тощо. Окрім обговорення «Трансформації культури школи» були презентовані досвіди естонських колег, а також виступ «Проектно-орієнтоване навчання – магія науки» від переможця Global Teacher Prize Ukraine Пауля Пшенички.
 
З метою впровадження інтерактивної подачі інформації та задля підтримки педагогів, що використовують інноваційну методику, Академія інноваційного розвитку освіти спільно з компанією INTBOARD та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (лист від 23.11.17р. №) оголошують конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України. Взяти участь у конкурсі може кожен педагог будь-якого освітнього закладу. Участь у конкурсі безкоштовна.
Мета конкурсу: Пошук талановитих учителів, відстеження передового педагогічного досвіду для подальшої його популяризації серед освітян з метою підвищення їх предметної компетентності. Нагородження учасників конкурсу: переможець отримає сертифікат на 3000 грн.
Учасники, які посіли друге та третє місця – цінні призи. Час проведення конкурсу: з 01 грудня по 31 січня 2018р.
 
На виконання наказу ІМЗО від 23.11.2017 No 58 відділ STEM-освіти ДНУ «ІМЗО» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта», 22-28 січня 2018 року проводять зимову сесію «Web-STEM-школа – 2018».
Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням
 
Лист ІМЗО № 21.1/10-2652 від 27.11.2017 Про проведення зимової сесії «Web-STEM-школа – 2018»
На базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР у термін з 19 по 21 грудня буде проведено тренінг «Цифрове середовище закладу освіти».
Захід організовується і проводиться спільно з Всеукраїнською освітянською спільнотою «Навчаємось з Google» і кафедрою інформатики та інформаційних технологій в освіті.
 
Навчання проводиться для керівників закладів освіти, методистів методичних служб, державних службовців департаментів та управлінь освіти, які мають розвинуті навички роботи з ІКТ та розпочинають роботу над створенням хмарного освітнього простору.
Реєстрація відкрита до 08.12.17. Кількість учасників обмежена - 30 осіб. Якщо група буде укомплектована раніше вказаної дати, реєстрація буде закрита.
 
 
Лист ЗОІППО № 643 від 28.11.2017 Про проведення тренінгу «Цифрове середовище закладу освіти»
Центр "Вікно в Америку" запрошує вчителів інформатики на серію безкоштовних тренінгів з робототехніки.
 
Тренінги з використання конструкторів Arduino та LEGO Mindstorms на уроках інформатики проведе вчитель Запорізького технічного ліцею Тетяна Віталіївна Ткаченко.
 
Заняття відбудуться в центрі "Вікно в Америку" за адресою: Запорізька обласна бібліотека, просп. Соборний, 142, 3-й поверх, к. 32, тел. 787-53-59.
 
Зареєструватись для участі в тренінгах Ви можете за адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Запрошуємо педагогів спільноти "Навчаємося з Google" взяти участь у IX конкурсі GEG Ukraine "Віртуальний урок".
Конкурсна робота - це опис ситуації використання віртуальної реальності на уроці, у навчальному проекті чи в позакласній/гуртковій діяльності.
Нагородження переможця: сертифікат GEG Ukraine за найкращу розробку уроку з використанням віртуальної чи доповненої реальності, сувенір від GEG Ukraine.
 
Щороку у листопаді традиційно відбувається Тиждень медіаграмотності, головна мета якого привернути увагу до цього набору компетентностей та їх ролі в освіті. Проведення Тиждня медіаграмотності підтримують ряд великих компаній: Facebook, Twitter, Nickelodeon.
Запрошуємо до участі!!!
 
Детальніше про Всесвітній Тиждень медіаграмотності
Наймолодші роботехніки Запорізького обласного Центру НТТУМ «Грані» стали переможцями World Robot Olympіad WeDo
 
28 жовтня відбулася Перша Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки World Robot Olympіad WeDo 2.0 для дітей 6-9 років.
72 учасники з різних куточків України – Жашкова, Одеси, Херсона, Миколаєва, Дніпра, Тернополя, Вугледара, Кременчука, Кодима, Чернігова, Запоріжжя, Вінниці, Полтави, Києва демонстрували свої вміння в робототехніці та програмуванні.
Місто Запоріжжя з гідністю представила команда Центру «Грані» у складі Аліма Гезалова, Максима Кліменка, Альбіни Сопіної та їх керівника – Марини Аронівни Гезалової.
 
 
Страница 1 из 10