• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Сокол Ірина

Сокол Ірина

Третій (обласний) етап учнівської олімпіади з предмета «Креслення» відбудеться 01 березня 2020 року в Інституті, за адресою: м.Запоріжжя, вул. Незалежної України, 57-а, І корпус. Олімпіаду буде проведено за один день в один практичний тур, на реалізацію якого буде відведено три астрономічні години (180 хв.).
 
22 та 23 лютого 2020 року відбувся III (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. 79 учнів 8-11 класів демонстрували свої теоретичні знання з технологій обробки матеріалів та вміння їх застосовувати під час виготовлення виробів з урахуванням власного компетентнісно-технологічного досвіду.
Олімпіада відбувалася у три тури (теоретичний, практичний та творчий). Під час проведення практичного туру учасники виготовляли: хлопці 8-9 класів – рухому іграшку «Гелікоптер»; хлопці 10-11 класів – ергономічний лобзик для ручного випилювання з доступних матеріалів; дівчата 8-9 класів – грілку-утеплювач на заварювальний чайник; дівчата 10-11 класів – дизайнерський виріб господарського призначення «Органайзер - пакетниця». Творчий проєкт, який учасники виконували як домашнє завдання - захищали 23 лютого 2020 року.
Тематика та технологічні рішення поданих на захист проєктів, виявилися дуже цікавими та різноплановими. Як і минулого навчального року, учасники з обслуговуючих видів праці працювали за напрямом «Кулінарія», з технічних видів праці – за напрямом «Сучасні технології обробки матеріалів, художні промисли».
Було представлено такі проєкти: 9 клас технічні види праці – «Настінний годинник з циферблатом та стрілками»; 11 клас технічні види праці – «Дитяча еко - іграшка» для дітей віком до 3 років; 9 клас обслуговуючі види праці – кондитерські вироби «Профітролі» з натуральних інгредієнтів та солодкою начинкою; 11 клас обслуговуючі види праці – «Тістечка нарізні» з натуральних інгредієнтів та солодкою начинкою.
За результатами перебігу змагань було обрано трьох учасників ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, який цього року відбудеться у Сумській області: Кириленко Ілля, учень 11 класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 49 Запорізької міської ради, Коваленко Владислав, учень 9 класу Відраднівського закладу загальної освіти Ніколаївської сільскої ради Запорізького району та  Луганцева Валерія, учениця Запорізької гімназії №25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради.
 
Вітаємо всіх переможців олімпіади та керівників!!
Наказ МОН України № 244 від 19.02.2020 Про проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н.р.
Перелік установ (закладів), на базі яких проводитиметься ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
Строки, місце проведення: Інформатика:22-26.03.2020 року, м.Кропивницький; Інформаційні технології: 16-20.03.2020 року, м.Херсон; Трудове навчання (технології): 22-27.03.2020 року, м.Суми
З 11 до 14 лютого 2020 року учні 8-11 класів освітніх закладів України взяли участь у цікавій грі вебквесті "Як бути обачним та пильним під час роботи в мережі Інтернет, уміти себе захистити і водночас не втрачати ввічливість та сміливість", що приурочена до Дня безпечного Інтернету. Учасники змагалися у двох номінаціях: 8-9 та 10-11 класи. Автори: Ольга Богданова, завідувач навчально-методичної лабораторії ІКТ, медіаосвіти та системного адміністрування Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тренер Академії цифрового розвитку; Букач Антоніна, Google for Education Certified Trainer, директор Академії цифрового розвитку.
 
Вітаємо переможців Запорізької області:
І місце - Кіреєва Ксенія Дмитрівна учениця 8-А класу Запорізької гімназії 46, вчитель: Кіреєва Тетяна Сергіївна.
ІІІ місце - Жданова Еліза Віталіївна учениця 9-В класу Запорізької гімназії 46, вчитель: Бочарова Тетяна Петрівна.
15 та 16 лютого на базі: ЗОІППО, Запорізької гімназії № 28, Запорізької єврейської гімназії ОРТ-Алєф, Запорізького класичного ліцею, Запорізької ЗОШ «ОСНОВА» відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. Упродовж двох днів 84 учасників розв'язували завдання з Word, Excel, PowerPoint  та Access.
 
На відбірково-тренувальні збори запрошуються: Бєлікова Маргарита, Воробйов Кирило, Депенчук Марія, Суббота Лев, Забудько Гліб, Фролов Андрій, Палієнко Анастасія, Тимошева Софія, Рясний Данило, Марініч Олеся, Овчаренко Варвара, Сенчук Ілля, Захарченко Ярослав. Відбірково-тренувальні збори відбудуться 2-6.03.2020 року. 
 
Вітаємо всіх переможців олімпіади та керівників!!
 
Рекомендації стануть у нагоді як закладам освіти, так і всім організаціям, які мають свій сайт та працюють з дітьми та молоддю до 18 років. Рекомендації схвалено до друку Рішенням Вченої ради Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 29 січня 2020 року.
Авторський колектив: Громко Г., Мельник О., Сокол І., Черних О.
7 лютого 2020 року відбувся національний етап змагань з усного рахунку Прангліміне на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16. 14 учасників Запорізької області змагались за право представляти нашу країну на Міжнародних змаганнях, які відбудуться 2 травня 2020 року у м.Вентспілсі (Латвія).
Вітаємо переможців: Анастасія Лисенко (учениця 4 класу Запорізького багатопрофільного ліцею №62); Микита Сапронов (учень 7 класу Запорізької гімназії № 28); Олена Циммерман (вчителька Запорізького багатопрофільного ліцею №62).
1 та 2 лютого 2020 року на базі Запорізької гімназії № 28 відбувся обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Упродовж двох днів 52 учасники розв'язували 10 задач на платформі Ejudge.
 
На відбірково-тренувальні збори запрошуються: Лавров Богдан (11 клас), Рясний Данило (11 клас), Рудь Віктор (11 клас), Ротань Кирило (10 клас), Серба Нікіта (10 клас), Самченко Сергій (9 клас), Агін Валерій (9 клас). Відбірково-тренувальні збори відбудуться 2-6.03.2020 року. 
 
Вітаємо всіх переможців олімпіади та керівників!!
Висловлюємо подяку директору Бурмі Ірині Миколаївні та всій команді гімназії № 28 за допомогу у проведенні олімпіади.
 
 
Впродовж січня 2020 року відбулись обласні фінали змагань з усного рахунку Прангліміне-2020. Загалом в обласних фіналах взяли участь 416 осіб. За результатами змагань визначилось 66 переможців за 6 віковими категоріями. За рішенням суддів змагань, цього року за загальним рейтингом учасників обласних фіналів, які не посіли 1-ше місце, на Національний фінал запрошується по десять кращих учасників.
Загалом на Національний фінал, який відбудеться 7 лютого 2020 року запрошуються 126 учасників, а саме: 65 переможців обласних фіналів, 60 кращих учасників обласних фіналів, які не посіли призове місце та 1 учасник з 1-го класу.
Фіналісти Запорізького регіону: Микита Сапронов, Ігор Лахтіонов, Олена Циммерман, Леся Бойко, Анастасія Лисенко, Олена Калінінська, Людмила Макарова, Олександр Жук, Анна Лисенко, Сергій Ковальов, Сільвія Саруханян, Вадим Маслов, Ростислав Шабров, Борис Тімашев.
З 14 по 17 січня 2020 року на базі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінальний етап V Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій. У змаганнях брали участь 42 учасники з 9-ти областей України, міста Києва та УФМЛ, які стали переможцями відбіркового заочного першого етапу олімпіади.
Запорізький регіон представляли 10 учнів:
  • Тимошева Софія, Талалаєвський Матвій, Суббота Лев (Запорізька гімназия 28);
  • Воробйов Кирило, Палієнко Анастасія, Забудько Гліб, Свячений Євген, Фролов Андрій, Лесечко Олеся, Бондаренко Олександра (Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням іноземних мов Бердянської міської ради). 
 
ПереможціВоробйов Кирило - ІІІ місце; Забудько Гліб - ІІІ місце.
Крім того, пишаємось Забудько Глібом - учнем 7 класу, який виступав за 10-й  клас. 
 
Вітаємо всіх учасників та їх керівників!! Бажаємо подальших перемог!!
 
Страница 1 из 38