• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Черникова Людмила

Прочитано 3213 раз

Семінар 21-22 листопада 2012 р.

Создан: Вторник, 13 Ноябрь 2012 13:47 Последнее изменение Пятница, 23 Ноябрь 2012 17:19
Оцените материал
(0 голосов)
Міжрегіональний семінар “Реалізація інноваційної моделі «1 учень – 1 комп’ютер»
Анонс семінару
Згідно з планом роботи КЗ “ЗОІППО” ЗОР 21-22 листопада кафедра початкової освіти та реабілітаційної педагогіки спільно з обласним науково-методичним центром інформатики й інформаційних технологій в освіті проводить міжрегіональний семінар.
Для участі в роботі запрошуються методисти з початкової освіти РМК, керівники освітніх закладів, учителі початкових класів, які працюють або працюватимуть за технологією “1 учень – 1 комп’ютер” (1 особа від району).
 
Звіт про семінар
 
21-22 листопада 2012 року на базі Лежинського НВК (директор Прус М.І.) та Кушугумського НВК (директор Апостолова Т.О.) “Інтелект” Запорізького району проводився міжрегіональний семінар «Реалізація інноваційної моделі “1 учень – 1 комп’ютер” у Запорізькій області». Організатори семінару Запорізький районний відділ освіти, кафедра початкової освіти та реабілітаційної педагогіки та обласний науково-методичний центр інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
 
На семінарі були присутні методисти з початкової освіти відділів освіти, керівники освітніх закладів, учителі початкових класів, зав. сектором Запорізького ОблУОН Хіврич В.В., співробітники ЗОІППО Нікулочкіна О.В., Чернікова Л.А. Васильченко С.В. Також у семінарі взяли участь співробітники Запорізького педагогічного коледжу та колеги з Полтавської області: представник Полтавського обласного управління освіти Дмитренко І.І., заст. директора Кременчуцького педагогічного училища Шакотько В.В., методист Хорольского РМК Полтавської області Шип А.А., проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету ім. Бориса Грінченка Морзе Н.В.
 
Семінар мав на меті ознайомити педагогічний загал з реалізацією інноваційної моделі навчання «1 комп’ютер – 1 учень». Згідно цієї моделі кожний учень забезпечується власним портативним комп’ютером - нетбуком, який підключений до класної локальної мережі та Інтернету, з вільним доступом до освітніх ресурсів. Головна мета навчальних занять за такою моделлю з використанням нетбуків – зміна навчального середовища, формування навичок навчальної діяльності шляхом використання отриманих на традиційних уроках знань, умінь і навичок безпосередньо в інформаційно-комп‘ютерному просторі. При цьому організація таких занять не вимагає кардинальної перебудови навчального процесу, а його зміст ґрунтується на використанні дидактичних матеріалів, типових навчальних програм.
 
Під час семінару учасники відвідали 4 уроки, які були проведені з використанням нетбуків, ознайомилися з досвідом роботи щодо впровадження даного проекту в навчальних закладах Запорізької та Полтавської області, обговорили реалії та перспективи запровадження такої моделі навчання в освітній процес масової школи.
 
Матеріали семінару:
• Урок природознавства. Родючість – основна властивість ґрунту. Значення ґрунту в природі і для життя людей. Охорона ґрунту Гуркова Т.П. матеріали уроку
• Урок англійської мови. «On the farm. These are rabbits. Those are pigs» Присоха К.Ф. матеріали уроку
• Урок математики. Закріплення додавання й віднімання круглих десятків. Задачі на знаходження третього доданка. Жмихова А.С. конспект уроку
• Урок інформатики. Керування виконвцями. Апостолова А.А. конспект уроку
• Упровадження освітньої моделі “1 учень – 1 комп’ютер” у Запорізької області (Чернікова Л.А.) презентація
• Методика використання інформаційних технологій у початковій школі (Шакотько В.В.) посібник
• Особливості реалізації проекту «1 учень – 1 комп’ютер» у сільській школі (Шип А.А.) презентація
• Нова парадигма освіти (Морзе Н.В.) презентація
 
 
 
  • Коментарии

  • Еще от автора

  • похожие материалы

  • еще в этой категории