• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Стадниченко Кира

Стадниченко Кира

З 3 по 7 червня пройшли тренінги "Хмарні сервіси в освіті": на базі Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (тренер: Романенко О.В.); на базі КЗ "Кам'янсько-Дніпровська ЗОСШ-інтернат" ЗОР (тренер: Бєльська О.В.); на базі Костянтинівського ліцею "Ерудит" (тренер: Семикопенко Г.М.). З 28 травня по 3 червня пройшли тренінги "Хмарні сервіси в освіті": на базі Мелітопольського навчально-виховного комплексу №16 (тренер: Бабич В.К.); на базі Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 (тренер: Щербакова Н.О.).
Понад 80 учасників познайомились з поняттям хмарні сервіси, попрацювали з платформою Office 365 (One Note, Sway, Forms та ін.) та з платформою G Suite (YouTube, Keep, Sites, Maps та ін.), створили власні курси у Google класі та розглянули додаткові сервіси, які працюють на основі акаунта Google. 
З 29 по 31 травня 2019 року для педагогічних працівників державного навчального закладу «Бердянський центр професійно-технічної освіти» було проведено очну частину тренінгу «Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку». Упродовж трьох днів 23 учасники ознайомилися з різними способами зберігання контенту в Інтернеті та відпрацювали практичні навички роботи з інструментами впорядкування освітнього контенту. Педагоги отримали практичні навички щодо ведення електронного щоденника навчання та упорядкування електронних навчальних матеріалів засобами віртуальної дошки, ментальної карти, колекції посилань, презентації й сайту Google, інтерактивної презентації тощо. Учасники отримали залікове завдання, яке мають розробити у дистанційній частині тренінгу, та консультації щодо його виконання.
Тренери: Півненко Ю.В., к.п.н., доцент кафедри реабілітаційної педагогіки і здорового способу життя; Стадниченко К.В., старший викладач кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті. 
Щиро дякуємо всім учасникам за співпрацю та позитив і бажаємо натхнення і наполегливості у завершенні тренінгу!
 
З 09 по 11 січня 2019 року на базі Запорізької школи-інтернату "Козацький ліцей" відбувся тренінг "Інструменти впорядкування електронного контенту до уроку".
Тренери: Кіра Стадниченко та Юлія Півненко.
 
Учасники тренінгу отримали практичні навички щодо ведення електронного щоденника навчання та упорядкування електронних навчальних матеріалів засобами віртуальної дошки, ментальної карти, колекції посилань, презентації та сайту Google, інтерактивної презентації тощо.
 
Сторінка тренінгу на ЗапоВікі
З 03 по 05 січня 2019 року на базі навчальних закладів Долинської сільської ради Запорізького району – Розумівської та Новозапорізької шкіл – було проведено тренінги "Використання інтерактивних засобів навчання" для педагогічних працівників громади.
 
39 учасників ознайомилися з різним спеціалізованим ПЗ для інтерактивних засобів навчання: програмами Labwe, SmartNotebook та Easiteach Next Generation, особливостями їх використання, базовими засадами підготовки уроку з використанням інтерактивних засобів навчання. Також на тренінгах педагоги дізналися про конкурси з використання інтерактивних засобів навчання (обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», конкурсу на "Кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі" від Intboard) та переглянули роботи учасників цих конкурсів.
 
Усі учасники тренінгу продемонстрували колективну зацікавленість у результатах, відповідальність за якість навчання, активну взаємодопомогу під час виконання завдань. Педагогічні працівники проектували, розробляли та вчилися використовувати в навчальному процесі інтерактивні засоби навчання. Кожен учасник розробив по три інтерактивні фліпчарти до уроків засобами трьох програм. Учасники зазначили легкість у засвоєнні програми Labwe та широкі функціональні можливості ПЗ SmartNotebook та Easiteach Next Generation. Тренінги завершилися рефлексією, під час якої учасники проаналізували отриманий досвід та обговорили ряд питань, зокрема, які труднощі були під час тренінгу, що сподобалось на тренінгу та яку програму із запропонованих вони вважають оптимальним засобом для створення інтерактивного контенту. Учителі відзначили складність опанування усім функціоналом програм за короткий проміжок часу, проте поставили за мету самостійне оволодіння продемонстрованими можливостями програм та вдосконалення отриманих навичок під час подальшої професійної діяльності.
 
За підсумками тренінгу учасники дійшли висновку, що використання інтерактивних засобів навчання здатні підвищити пізнавальний інтерес та мотивацію учнів до навчання.
 
За результатами роботи учасники тренінгу отримають сертифікати.
 
Сторінка тренінгу на ЗапоВікі
Наказ ДОН Запорізької ОДА від 29.12.2018 №768 Про підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018»
 
 
Вітаємо переможців та учасників!
На базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти триває робота літньої школи GEG Ukraine на Запоріжжі. Захід проводиться в рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення», який здійснюється компанією Google в Україні. Партнерами проекту виступають обласні державні адміністрації, обласні та місцеві ради, туристичні та бізнес асоціації, вищі навчальні заклади, місцеві неурядові організації, активісти.
 
Освітяни Запорізької області вже знайомі з можливостями хмарних сервісів: другий рік відповідну роботу з популяризації та навчання за цим напрямом проводять фахівці кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті спільно з колегами з кафедр філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін, початкової освіти, дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін ЗОІППО. Освітяни області опановують хмарні сервіси на відповідному спецкурсі курсів підвищення кваліфікації, для проведення тренінгів на базі навчальних закладів області підготовлені районні тренери.
 
Педагоги області уважно стежать за розвитком напряму та неперервно вдосконалюють свої вміння на дистанційних та очних тренінгах, подібних до тренінгу, що триває в рамках літньої школи. З 14 по 18 серпня освітяни працюють у чотирьох секціях за темами, які були обрані під час реєстрації. До програми включено ознайомлення з середовищами, інструментами та практичним предметним використанням різноманітних інструментів для обробки зображень, створення інфографіки, програмування мобільних додатків, віртуальної реальності. Участь у роботі школи беруть 54 педагога області, яких обрали організатори з 177 попередньо зареєстрованих потенційних учасників. Заняття в секціях проводять досвідчені тренери Наталія Саражинська, Ганна Асманська, Антоніна Букач, Наталія Гущина, Сергій Якуба.
 
Роботу літної школи буде завершено баркемпом «Цифрові інструменти вчителя». Ця неформальна конференція проводитиметься в трьох секціях, де свої теми для обговорення запропонують п’ятнадцять спікерів – вчителів області, учасників літньої школи GEG.
 
 
Організаційну підтримку тренінгу здійснюють підрозділи ЗОІППО: кафедра інформатики, методичний та навчальний центри, технічний відділ.
 
15 вересня 2016 року на базі Запорізького ліцею № 62 спільно з кафедрою філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін.був проведений обласний семінар для керівників районних (міських) методичних об'єднань вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури.
 
Матерiали - проблеми «Інформаційний супровід діяльності районних (міських) методичних об'єднань засобами веб-ресурсів»
Кафедрою ІІТО спільно з іншими підрозділами ЗОІППО проведено обласний семінар-нараду "Діяльність методичних служб з інформатизації освіти у 2016-2017 н.р.".
 
Сторінка семінару на ЗапоВікі
21 квітня 2016 року на базі ЗОІППО було проведено науково-практичні семінари «Використання цифрових освітніх технологій у навчанні фізики у ЗНЗ» та «Всеукраїнський педагогічний експеримент «Розумники»(SmartKids)».
 
Про проект «SmartKids» дізнавайтеся більше за посиланнями:
- семінар у відеозаписі
- відеофрагменти уроків:
- сайт, присвячений програмним засобам, що використовуються в проекті
 
Варіанти реалізації проекту:
- якщо батьки придбають дітям спеціалізовані нетбуки, які стануть їхньою власністю (365 у.о.), то школа отримує інтерактивний комплекс у подарунок (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук вчителя, принтер, шафа для зберігання і зарядки нетбуків, роутер + монтаж);
- якщо діти будуть працювати по системі домашніх завдань, на своїх пристроях, то потрібно придбати тільки базовий інтерактивний комплекс у клас (1200-1500 грн. з сім'ї).
 
Абонплата за програмне забезпечення у обох випадках складатиме 50 грн. на місяць з учня.
 
За умови наявності у класі будь-якого згаданого обладнання (дошка, комп'ютери, проектор, учнівські пристрої тощо) - необхідність його придбання знімається.
 
За більш детальною інформацією необхідно звертатися за тел. (050)6574443 або  електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до Валентина Рогози - координатора проекту.
 
 
 
Cемінар-практикум
«Сучасні рішення для освіти. Оснащення предметних кабінетів (кабінетів фізики) цифровим обладнанням»
(04-05.02.2016)
 
У грудні 2015 року 30 навчальних закладів області отримали нове сучасне спеціалізоване цифрове обладнання для кабінету фізики, до складу якого включено мультимедійний інтерактивний комплекс (відеопроектор, інтерактивну дошку та ультрабук) зі спеціалізованим програмним забезпеченням, цифрове обладнання загальнодидактичного призначення для вивчення предметів природничо-математичного циклу за вибором навчального закладу (зокрема цифровий мікроскоп та док-сканер), а також цифровий вимірювальний комплекс Einstein™ для вчителя та учнів.
 
Щоб надати методичну допомогу вчителям фізики щодо впровадження в практику власної роботи цього обладнання та привернути увагу методичних служб до особливостей роботи з ним, 04-05 лютого 2016 року Запорізькій гімназії №107 було проведено семінар-практикум «Сучасні рішення для освіти. Оснащення предметних кабінетів (кабінетів фізики) цифровим обладнанням». Семінар було проведено викладачами Запорізького ОІППО (Крамаренко Н.В.; Телятник К.В.) спільно з представниками мультимедійного видавництва «Розумники» Рогозою В.В. та ін.
 
Вчителі фізики – учасники семінару 04 лютого – не тільки уважно поставилися до інформаційної частини семінару, але й активно долучилися до практичних занять. Вони випробували реєстратори нового покоління, що входять до складу цифрової лабораторії Еinstein ™ та дозволяють проводити автоматизований збір та обробку даних, відображають хід експерименту у вигляді графіків, таблиць, показань приладів, забезпечують надвисоку точність та чутливість. Об’єктами їх вивчення стали реєстратор даних з вбудованими датчиками та зовнішні датчики напруги, струму, руху, температури, шуму, мікрофонний датчик, динамічна система та ін. Також вчителі обговорили способи поєднання нового обладнання з тим, що вже наявне у кабінетах фізики області. Фахівці мультимедійного видавництва «Розумники» запропонували вчителям способи подальшої онлайн-взаємодії з ними.
 
Методисти районних методичних кабінетів – учасники семінару 05 лютого – взяли до відома інформацію про нові прилади, що надійшли до навчальних закладів, а також поставили серію запитань організаторам семінару та обговорили організаційні, технічні та методичні способи подальшого супроводу роботи з цією технікою. Цікавим був і додатковий виступ цього семінару: експерт відділу системних рішень ТОВ «Панасонік Україна ЛТД» Волинець М.В. ознайомив учасників семінару з базисними здоров'язберігаючими та економічними факторами при виборі обладнання для навчальних аудиторій на прикладі проекційної, інтерактивної та відео техніки від компанії Panasonic.
 
Учасники та організатори вважають, що семінар-практикум, що відбувся, це значний крок назустріч осучасненню матеріально-технічної бази кабінетів фізики та втіленню інноваційних технологій в навчальний процес.
 
 
Страница 1 из 3