• Тел: 061 236-30-99
  • Email: сiit.zp@gmаil.com
  • Ресурси:
Черникова Людмила

Прочитано 1465 раз

Підсумки проекту Міксіке

Последнее изменение Четверг, 26 Май 2016 20:14
Оцените материал
(0 голосов)
7 травня 2016 року в м Мурська Собота (Словенія) відбувся міжнародний фінал з усного рахунку «Прангліміне» в рамках проекту Міксіке. У складі національної команди брали участі 4 учня Запорізької області: Сапронов Микита, Єжихін Микита, Мамонтова Анастасія і Юхта Микита, та обласний координатор проекту Чернікова Л.А. Вітаємо наших запоріжці з чудовими результатами.
 
 
У квітні 2016 року учасників проекту взяли участь у мультилінгвальній вікторині «Вивчайте світ за допомогою різних мов!». Запорізька області була найактивнішою. Переможцями визнано учасників, які набрали 31-29 балів, серед них більше 50 учнів Запорізької області. Електронні сертифікати переможці можуть завантажити.
За результатами жеребкування серед 153 учасників з України приз отримує і учениця 8-Б класу Терпінівської школи-інтерната Наталія Дрибуленда.
 
1 червня 2016 року відбудеться урочисте нагородження всіх переможців регіонального конкурсу усного рахунку, а також активних шкільних координаторів та навчальних закладів.
 
У літній період, під час роботи літніх шкільних таборів пропонуємо закладам освіти взяти участь у літньому командному конкурсі "Знаємо, можемо, робимо!". Детальніше про конкурс.
 
Запрошуємо всіх бажаючих до участі у проекті!
 
Детальніше про міжнародний проект «Міксіке в Україні» на сайті
Поделись новостью
  • Комментарии

  • Еще от автора

  • Еще в категории

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Другие материалы в этой категории: следующий "Гордість Запорізького краю" ►